TR

Ne dediler?

My recent visit to this place was a most positive experience. Rita is the girl who helped us. she always seems to take an extremely personal interest in us and our concerns and deals with each one in a very competent and efficient manner I love love love her. Dr. Zahide she is amazing she took her time and answered all our questions, we never felt rushed. she is very friendly and informative. Highly recommend!!

Laura Toma

Great place! Very friendly atmosphere and convenient location. Clean and comfortable office. If you go definitely ask about Rita she is the best, she speaks English, Arabic, Sureth, and Turkish. Very friendly and Sweet girl! Took her time and explained everything. She also did the best job at translating I love Rita. Dr. Zahide Eris is the friendliest. She listens to the client, gives valuable suggestions and is very knowledgeable. You won't be disappointed. I guarantee that.

Lele A.

Me and my husband came from the U. S. A. To Doku clinic, We couldn’t be more happier with the outcome ! We had an amazing and exceptional service Dr. Elvin Eliyev and Dr. Maiwand And his Staff Sibel and Lara treated us like family!! Can’t wait to come back !!

Renee Kallabat

Thank you very much for the nose surgery after all it looked amazing and very natural look and also I would like to thank Ilbe and Dr.Alvin and Assistance Lara and Rita for the warm welcome and they really helped me thank you again for the amazing service . I advice your everyone to come here without any hesitation.

Anthony Hamo

Skar izlerim için Uzm. Dr. Emre Kaynak'a muayene oldum ve Scarlet X işlemi yaptırdım, kendisinin ilgisi ve güler yüzlülüğü beni tedavi olmaya ikna etti diyebilirim. Çok memnun kaldım, şiddetle tavsiye edilir!

Burcu Algül

Altın iğne uygulamasında ilk seansta istediğim sonucu aldım. Tekrar gelmeye devam edeceğim çook teşekkürler :)

Adem Tanas

Çok profesyonel ve kaliteli bir klinik. Hasta memnuniyetine çok önem veriyorlar. Saç ekimi konusunda uzmanlar. Özellikle Firuze Rouabhia hanıma çok teşekkür ederim. Kendisi çok ilgili ve işini çok iyi yapıyor! Cildinizi gönül rahatlığıyla ona emanet edebilirsiniz...

Alper Ebiçoğlu

Doku Medical'e internetten araştırma yaparken denk geldim. Botoks küçük bir işlem gibi gözükse de aslında yaptırmadan önce iyi araştırmak gerekiyor bence. Çünkü yapan kişinin işlem tecrübesi çok önemli, yoksa çok kötü bir ifadeniz oluyor. Her ne kadar kliniğin ve doktorların tecrübesi burayı seçmemdeki en büyük etken olsa da, işlem sırasındaki titizlik ve disiplinden de çok memnun kaldım. Çalışanların iletişiminde de herhangi bir sorun yaşamadım, oldukça ilgiliydiler.

Aytül Durmuş

Bizimle İletişime Geçin

İletişime Geç