Whatsapp

Hakkımızda

Doku Medical, İstanbul’da güzelliği sanatla buluşturuyor! Güvenli, steril ve hayat değiştiren operasyonlar ile ihtiyacınız olan her şeyi sunuyor.

Doku Medical, İstanbul’un merkezi Şişli’de 5 bin m 2 genişliğindeki kliniği ile medikal estetik ve plastik cerrahi alanında A+ hizmet sunuyor. 400 sağlık çalışanı ve 20’ye yakın uzman doktoru ile kalıplaşmış metotların dışına çıkan klinik, farklı çözüm önerilerini dünyanın dört bir yanından gelen hastaları ile buluşturuyor.

Doku Medical, ulusal ve uluslararası sağlık standartlarının ışığında, son teknolojiyi etik değerler çerçevesinde kullanıyor, hastaların geleceğine değer katma hedefi taşıyor. Saç ekimi, cilt gençleştirme, bölgesel incelme, lazer tedavileri, dolgu uygulamaları ve plastik cerrahi alanlarında başarılı çalışmaları ile adından sıkça söz ettirirken uzun yıllardır hastalarına en doğru ve en doğal çözümleri sunuyor.

Kliniğin içerisinde yer alan yüzlerce sanat eseri ve estetik mimari anlayışı ile alışılagelmiş klinik algısını yıkmayı hedefleyen Doku Medical, hastaların yaşadığı deneyimi işlem öncesi ve işlem sonrası olarak ayırmadan bir bütün olarak tasarlıyor. Ve bu noktada en yüksek kalitede hizmet vermeyi amaçlarken yaptığı inovasyonlar ile hızlı ve güçlü bir şekilde ilerleyişini sürdürüyor.

“Doku Medikal, hastalarına yeni, güzel ve değerli bir dünyanın kapısını açıyor; hayatlarına dokunmaktan mutluluk duyuyor.”

Misyonumuz

Tıbbi teknolojinin ulaştığı en üst düzeyi hedef alan, uygulayan, hasta ve çalışan güvenliğini ön planda tutan, sonsuz konfor ve kaliteli hizmet sunan, hasta haklarına saygılı, çevreye duyarlı, tıbbi etik ilkelerinden taviz vermeden, nitelikli ve donanımlı kadromuz ile sürekli kendini geliştiren lider bir kuruluş olmak.

Vizyonumuz

Hizmet verdiğimiz her alanda, mükemmeliyetçi, güvenilir, global ve lider bir marka olmaktır.

Kalite Politikamız

  • Yaptığımız uygulamalarda, ulusal ve uluslararası sağlık standartlarının ışığında, son teknolojiyi etik değerler çerçevesinde kullanıp, konforlu ve etkin sağlık hizmeti sunmak
  • Sektördeki yenilikler ve yaptığı inovasyonlar ile hızlı ve güçlü yapısını sürdürmeyi ve alanında lider ve dünyada referans gösterilen sağlık kurumlarından biri olmayı hedeflemek.
  • Kliniğin her noktasında, estetik anlayışını ve güzellik algısını vurgulayarak, hastalarımızın beklentileri ile bütünleşmiş sağlık hizmeti sunmak.
  • Hasta, hasta yakını ve çalışan güvenliğini ve sağlığını korumayı, sonsuz konfor ve güvenli, açık, anlaşılır bir süreç sunmak.
  • Tüm paydaşlarıyla birlikte, sosyal sorumluluklarının gereklerini yerine getirerek, bilinir ve etkin bir yapıya ulaşmak.
  • Sürdürülebilir etkin kaynak kullanımını destekleyerek, gerekli yatırımlarla verimliliği sürekli artırarak, kaliteli hizmet sunmak.
  • İnsan odaklı bir yaklaşımla çalışanlarını geliştiren ve yapılan her faaliyette kalite bilinci ve sorgulayıcı bakış açısını dikkate alan kurum kültürü oluşturmak.
  • Karşılıklı saygı, anlayış, güven ve iletişim içerisinde ekip ruhu oluşturmayı, çalışan motivasyon ve memnuniyetini artırarak, alanında deneyimli ve uzman kadrosu ile sağlık hizmeti sunmak.
  • Uygulanabilir gereklilikleri yerine getirmek.
  • Yurt dışı operasyon hacmini ve kalitesini sürekli iyileştirerek, ülke ekonomisine katkıda bulunmak.

Kuruluş Hikayesi

2017 yılında Uzman Dermatolog Dr. Serkan & Melda Aygın tarafından kurulan Doku Medical’ın kuruluş felsefesi, hastalarına Türkiye’nin sağlık alanındaki dünya standartlarına sahip deneyim ve tecrübesini sunmayı içeriyor. 1996 yılından itibaren profesyonel anlamda sağlık sektörünün içerisinde yer alan ve Dr. Serkan Aygın Klinik ile saç ekimi alanında adını dünyaya duyuran başarılı Doktor Serkan Aygın, 25 yılı aşan deneyimi ile bu alanda da fark yaratıyor.

Ulusal ve uluslararası standartlara uygun, etik değerlere sahip, çağdaş yenilikleri takip eden ve hizmetleriyle öncü olan, diğer sağlık kuruluşları tarafından örnek alınan bir sağlık kurumu olarak hizmet vermeyi misyon edinen Doku Medical, doğru, güvenilir ve çözüm odaklı hizmet sunmayı amaçlıyor.

Hasta memnuniyetini sağlamayı, ekibi ve altyapısıyla Türkiye’ye model oluşturmayı, dünyada referans gösterilen sağlık kurumlarından biri olmayı hedefleyen klinik, sektörde öncü, hizmetlerinde örnek ve hastanın ilk tercih ettiği kurum olarak edindiği başarıyı kalıcı kılmayı kendisine vizyon ediniyor.

Estetik anlayışını ve güzellik algısını kliniğin her noktasına yansıtmayı hedefleyen ve aynı zamanda bir sanat koleksiyoneri olan Aygın çiftinin dokunuşu ile 100’den fazla sanat eseri kliniğin içerisinde yer alıyor. Ahmet Güneştekin, Burhan Doğançay, Carole Feuerman, Daniele Sigalot, Emre Namyeter ve Seçkin Pirim gibi değerli sanatçıların eserlerinin bulunduğu klinik, güzelliğin sanat ile kurduğu ilişkiye yakından bakma fırsatı sunuyor.

Bertaraf edilen her türlü atığı bir doğal kaynak kaybı olarak algılayarak kirliliği kaynağında önleyecek yöntemler geliştirmeyi, iklim değişikliği ile mücadele için ürün ve süreçlerinde yenilikçi çözümler bulmayı, çalışanlarını eğiterek ve sürekli iyileştirme araçları kullanarak enerji ve su tüketimini, atık oluşumunu, su ve hava emisyonlarını en aza indirmeyi hedefliyor. Güvenli çalışma alanları ve iş güvenliği kültürü yaratarak ve proaktif, yalın iş güvenliği yaklaşımını kullanarak işletme sınırları dâhilindeki tüm insan kaynağını, iş kazası sonucu yaralanma ve sağlık bozulmalarından korumayı amaçlıyor. Ayrıca, İş Sağlığı ve Güvenliği yönetim sistemini kullanarak sıfır iş kazası ve sıfır meslek hastalığını hedefliyor. Amaç ve hedefleri periyodik olarak gözden geçiriyor ve bunlara ulaşmak için yeterli bilgi, uzman ve ekonomik kaynakların teminini sağlıyor. Süreçlerinde, bağlı olduğu tüm yasal ve diğer gereklilikler ile ISO 9001:2015, ISO 14001:2015, ISO 45001:2018 ve ISO 10002:2018 standartlarına uyumu temel gereklilik olarak kabul ediyor.

İnsan odaklı bir yaklaşımla çalışanlarını geliştiriyor ve yapılan her faaliyette kalite bilinci ve sorgulayıcı bakış açısını dikkate alan şirket kültürünü benimsiyor. Değer zincirindeki tüm standartların dünya klasında olması için rekabetçilik hedefiyle sürekli gelişim sağlıyor. Tüm paydaşlarıyla birlikte, sosyal sorumluluklarının gereklerini yerine getiriyor. Sürdürülebilir doğal kaynak kullanımını destekleyecek şekilde hizmet sunumunu gerçekleştiriyor.

Hizmetlerimiz

Türkiye’nin, dünya çapında ‘medikal turizm başkenti’ olarak kabul edilmesi, Doku Medical’ın da uluslararası standartlarda hizmet vermesine olumlu katkı sağlıyor. Bu bağlamda yurt dışından kliniğe gelecek olan kişilere kapsamlı bir hizmet sunuyor. Hizmet paketleri içerisinde havaalanı transferi, dört yıldızlı otellerde konaklama ve kliniğe çift yönlü ulaşım gibi imkanlar bulunuyor. Aynı zamanda sürecin en başındaki online görüşmeden itibaren, tüm dünya vatandaşları, kendi dillerinde iletişim kurabildikleri çevirmenler ile iletişim halinde oluyor. Böylelikle kişilere sonsuz konfor ve güvenli, açık, anlaşılır bir süreç sunuluyor.
Doku Medical, hastalarına ömür boyu müşteri hizmeti de sunuyor. Ülkelerine döndükten sonra bile mevcut durumları her zaman kontrol edilen, kişiler, operasyon sonrası bakım temsilcileri her hastanın yaşadığı süreçten sorumlu oluyor.
Tüm bu genel çerçevenin altında, medikal estetik ve plastik cerrahi alanında hizmet sunan Doku Medical, süreci başından sonuna profesyonel bir şekilde planlıyor, gelen kişilerin İstanbul’dan mutlu bir şekilde ayrılması için çalışıyor.