Baby Face Ultra

Seans Sayısı
1-4
Operasyon Süresi
20 - 60 Dakika
Sonuçların Kalıcılığı
Tedaviye Göre Değişir
Hastanede Yatış
Yok
Hassasiyet Süresi
1-2 Gün
İşe Dönme Süresi
Hemen
Anestezi
Yok
Mevsim
Her Mevsim
ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İÇİN REZERVASYON YAPIN
Bizimle İletişime Geçin
KVKK ve Gizlilik Sözleşmesi Okudum, onaylıyorum.

Baby Face Ultra Nedir?

Baby Face Ultra, Leke lazeri olarak da bilinen Thulium lazer teknolojisini kullanan lazer yardımlı bir cilt yenileme, gençleştirme ve bakım sistemidir.

Cildin üst katmanlarına etki eden lazer ışınları lekelenme veya renk farkı gibi problemlere çözüm üretir. Aynı zamanda uygulama esnasında ciltte açtığı mikro kanallar yardımıyla kişinin ihtiyacına uygun içeriklerin de cildin alt katmanlarına ulaştırılmasını sağlar.

ABD Federal Gıda ve İlaç Dairesi (FDA) onayına sahip baby face ultra uygulaması, kolajen ve elastin liflerini güçlendirerek cildin kendini yenileme sürecini başlatır.

Hangi Amaçla Tercih Edilir?

  • Cilt kalitesini artırma,
  • Göz çevresindeki dokuyu iyileştirme,
  • İnce kırışıkları giderme,
  • Gözenek sıkılaştırma,
  • Ton farklarını giderme,
  • Melazmayı ve akne izlerini giderme,
  • Dekolte, boyun ve el bölgelerini gençleştirme.

Nasıl Uygulanır?

Vücudun her bölgesine uygulanabilen Baby Face Ultra işlemi öncesinde dermatoloji uzmanı ile konsültasyon yapılır. Lazer atışları ile cilde mikro kanallar açılır ve uygulamaya özel olarak hazırlanan serumlar deri altı dokulara gönderilir.

Uygulama esnasında ciltte açtığı mikro kanallardan verilen serumların içerisinde bir C vitamin türevi olan askorbik asit, yine bir A vitamini türevi olan retinol, Tranexamic asit ve Resveratrol bulunur.

Askorbik asit, sağlıklı cilt fonksiyonları için gerek olan bir antioksidandır. Retinol çizgi ve kırışıklıkları onarır, cilt kalitesini artırır. Tranexamic yaşlılık lekelerini azaltmada ve yok etmekte etki sağlarken Resveratrol ise cilde anti aging etkisi verir. Bu vitamin ve asitlerin cilt altına direkt olarak verilmesi, cilt tarafından daha hızlı ve kolayca emilmesini sağlar. Böylece daha parlak ve canlı bir cilde sahip olmayı kolaylaştırır.

Anestezi kullanılmaz. Tek seans ya da kişiye özel hazırlanan protokoller takip edilebilir.

Kimlere Uygulanabilir?

İyileşme süresi daha kısa süren işlemleri tercih eden her yaştan kadın ve erkeğe güvenle uygulanabilir.

Kimlere Uygulanamaz?

  • Hamile olanlara veya emzirenlere,
  • Ciltte aktif enfeksiyon ve iltihabı olanlara.

Kalıcılığı Ne Kadardır?

Uygulama yapılan bölgelerde etkili bir sonuç sağlar. Fakat lekelenme gibi tekrarlayabilen sorunlar söz konusu olduğunda vücudun farklı bir yerinde benzer bir problemin oluşmasını engellemez. Bu sebeple yeni oluşan her bir sorun için tedavi programı tekrarlanabilir.

Baby Face Ultra Fiyatları 2023

Baby face ultra fiyatları 2023 hakkında bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Baby Face Ultra uygulamasının 4 seans yapılması önerilir. Fakat seans sayısı kişiye ve ihtiyaca uygun olarak değişiklik gösterebilir. Her işlemde olduğu gibi burada da seans sayısı tedaviye göre doktor tarafından belirlenir. İhtiyaç duyulması halinde 1-3 ay sonra tekrarlanabilir.

İşlem sonrasında uygulama bölgesi birkaç saat hassas olabilir. Fakat bu geçici bir durumdur. Cilt hassasiyetine göre 1-2 gün içerisinde cilt normal hale döner.

İşlemden sonra, cilt yapısının hassasiyetine göre, biraz kızarıklık olabilir. Fakat birkaç saat içerisinde geçer. Sosyal hayata rahatlıkla dönülebilir fakat güneş kremi kullanılması tavsiye edilir.

Ne Dediler?

Laura Toma

My recent visit to this place was a most positive experience. Rita is the girl who helped us. she always seems to take an extremely personal interest in us and our concerns and deals with each one in ..

Lele A.

Great place! Very friendly atmosphere and convenient location. Clean and comfortable office. If you go definitely ask about Rita she is the best, she speaks English, Arabic, Sureth, and Turkish. Very ..

Renee Kallabat

Me and my husband came from the U. S. A. To Doku clinic, We couldn’t be more happier with the outcome ! We had an amazing and exceptional service Dr. Elvin Eliyev and Dr. Maiwand And his Staff Sibel a..

Anthony Hamo

Thank you very much for the nose surgery after all it looked amazing and very natural look and also I would like to thank Ilbe and Dr.Alvin and Assistance Lara and Rita for the warm welcome and they r..

Burcu Algül

Skar izlerim için Uzm. Dr. Emre Kaynak'a muayene oldum ve Scarlet X işlemi yaptırdım, kendisinin ilgisi ve güler yüzlülüğü beni tedavi olmaya ikna etti diyebilirim. Çok memnun kaldım, şiddetle tavsiye..

Adem Tanas

Altın iğne uygulamasında ilk seansta istediğim sonucu aldım. Tekrar gelmeye devam edeceğim çook teşekkürler :)..

Aytül Durmuş

Doku Medical'e internetten araştırma yaparken denk geldim. Botoks küçük bir işlem gibi gözükse de aslında yaptırmadan önce iyi araştırmak gerekiyor bence. Çünkü yapan kişinin işlem tecrübesi çok öneml..