Lenf Drenaj Ödem Tedavisi

Seans Sayısı
1-10
Operasyon Süresi
30-45 Dakika
Sonuçların Kalıcılığı
6-8 Ay
Hastanede Yatış
Yok
Hassasiyet Süresi
Yok
İşe Dönme Süresi
Hemen
Anestezi
Kişiye göre değişir
Mevsim
Her Mevsim
ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İÇİN REZERVASYON YAPIN
Bizimle İletişime Geçin
KVKK ve Gizlilik Sözleşmesi Okudum, onaylıyorum.

Lenf Sistemi Nedir?

Vücudumuzda kanımızı taşıyan kan damarları ve dokular arası sıvıyı ve proteinleri taşıyan lenf damarları vardır. Her iki sistem dokularımızın beslenmesi ile ilgili taşıyıcı görevi görür. Lenf damarları da vücudumuzu bir ağ gibi sarar ve kan damarlarının gittiği her yere gider.

Lenf sistemimiz sadece dokular arası sıvıyı taşımaz, aynı zamanda vücudumuza giren yabancı organizmaları da bağışıklık sistemimizin merkezlerine taşır. Ayrıca sindirim sistemimizde emilen yağ ve yağda eriyen vitaminlerin taşınmasında baş roldedir.

Zayıflama ve selülite yönelik tedavilerde lenfatik drenaj sistemlerinin kullanılması, tedavilerin etkinliği arttırır. Selülit ve kilo problemlerinde kan ve lenf dolaşımı yavaşlar; vücudumuzda ödem ve metabolik artıklar birikir. Lenf Drenaj Ödem Tedavisinin yöntemlerinden biri olan lenf drenaj Masajı ise metabolizmayı ve dolayısıyla kilo verme sürecini hızlandırır.

Lenf Drenaj Masajının Etkileri Nelerdir?

  • Lenf ve kan dolaşımını düzene sokar,
  • Dokulara besinlerin daha kolay ulaşmasını sağlar,
  • Dokulardan toksinlerin daha hızlı uzaklaştırılmasını sağlar.

Bölgesel yağ aldırma ameliyatları veya yoğun egzersiz sonrasında oluşan ödemlerin, menopoz ya da menstrual dönemlerde vücutta oluşan şişliklerin tedavisine yönelik de kullanılır.

Lenf Drenaj Ödem Tedavisi

Lenf drenaj ödem tedavisi fiyatları 2023 hakkında bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Uygulanacak bölge ve ödemin şiddetine göre haftada 2 veya 3 seans olacak şekilde 10 seans gerekebilir.

Seans süresi ortalama 60 dakikadır. Ve işlem sonrasında masaj yapılmış gibi rahatlama hissi yaşanır.

Ne Dediler?

Laura Toma

My recent visit to this place was a most positive experience. Rita is the girl who helped us. she always seems to take an extremely personal interest in us and our concerns and deals with each one in ..

Lele A.

Great place! Very friendly atmosphere and convenient location. Clean and comfortable office. If you go definitely ask about Rita she is the best, she speaks English, Arabic, Sureth, and Turkish. Very ..

Renee Kallabat

Me and my husband came from the U. S. A. To Doku clinic, We couldn’t be more happier with the outcome ! We had an amazing and exceptional service Dr. Elvin Eliyev and Dr. Maiwand And his Staff Sibel a..

Anthony Hamo

Thank you very much for the nose surgery after all it looked amazing and very natural look and also I would like to thank Ilbe and Dr.Alvin and Assistance Lara and Rita for the warm welcome and they r..

Burcu Algül

Skar izlerim için Uzm. Dr. Emre Kaynak'a muayene oldum ve Scarlet X işlemi yaptırdım, kendisinin ilgisi ve güler yüzlülüğü beni tedavi olmaya ikna etti diyebilirim. Çok memnun kaldım, şiddetle tavsiye..

Adem Tanas

Altın iğne uygulamasında ilk seansta istediğim sonucu aldım. Tekrar gelmeye devam edeceğim çook teşekkürler :)..

Aytül Durmuş

Doku Medical'e internetten araştırma yaparken denk geldim. Botoks küçük bir işlem gibi gözükse de aslında yaptırmadan önce iyi araştırmak gerekiyor bence. Çünkü yapan kişinin işlem tecrübesi çok öneml..