Kolajen Aşısı

Seans Sayısı
3-4
Operasyon Süresi
20 Dakika
Sonuçların Kalıcılığı
1 Yıl
Hastanede Yatış
Yok
Hassasiyet Süresi
1 Gün
İşe Dönme Süresi
Hemen
Anestezi
Yok
Mevsim
Her Mevsim
ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İÇİN REZERVASYON YAPIN
Bizimle İletişime Geçin
KVKK ve Gizlilik Sözleşmesi Okudum, onaylıyorum.

Kolajen Aşısı Nedir?

Kolajen Aşısı; Kolajen, cildin görünüm ve dokusunu güzelleştirmek için deri altında bulunan bir proteindir. Cilde sağlamlık ve esneklik kazandıran temel yapı taşıdır. Kolajen aşısı ise derinin parlaklık ve elastikiyet kazanmasını, kırışıklıkların azalmasını ve cildin yeniden yapılanmasını sağlar.

Aşı, cilt altına verildiğinde, fibroblastlar uyarılarak yeni kolajen üretiminin sağlanmasını tetikler. Fibroblastların uyarılması, hyalüronik asit üretiminin de artışını sağlar. Kısacası cilt ve altı onarılarak, yenilenir ve doğal görünümüne döndürülür.

Yaşlanmaya bağlı belirtilere karşı son derece etkili bir yöntemdir. Bu aşının avantajları, uzun süreli etkiye sahip olması, sonuçlarının ve kullanımının güvenli olmasıdır.

Kolajen Aşısı Nasıl Uygulanır?

Kolajen aşısı sıvı bir şekilde olup, ince ve kısa iğnelerle, temiz bir cilde 1-3 cm aralıklarla uygulanır. Bu kolajen aşısı tek kullanımlıktır. Ve yan etkisi olmayan güvenli bir yöntemdir.

Hangi Amaçla Tercih Edilir?

 • Yüz, boyun, eller ve vücudun diğer bölgelerinin onarılması ve yenilenmesi,
 • Cilt elastikiyetinin artması,
 • Kırışıklıkların azalması,
 • Akne ve yara izlerinin azalması,
 • Cildin doğal güzelliğini geri kazanması,
 • Karın ve kalça sıkılaşması,
 • Üst kol ve bacakların sıkılaşması,
 • Dermis ve bağ dokusunun yenilenmesi.

Kimlere Uygulanamaz?

 • Emziren ve hamile kadınlara,
 • Otoimmün hastalarına,
 • Şeker hastalarına,
 • Cilt iltihapları olanlara,
 • Kanser hastalarına,
 • Aynı dönemde lazer tedavisi görenlere,
 • Kimyasal peeling yapılanlara.

Uygulamanın Sonuçları Ne Zaman Görülür?

Sonuçlar 7-14 gün arasında görülmeye başlanır. Tedavinin sonucunun tam etkili olması için, 2 hafta arayla 3-4 seans yapılması daha uygundur. Böylece cildin elastikiyetinde ve yoğunluğundaki fark daha görünür olur. Tedavinin tam etkisi seanslar tamamlandıktan sonraki 1 ay içinde elde edilir.

Kolajen Aşısı Fiyatları 2023

Kolajen Aşısı Fiyatları 2023 hakkında bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Ne Dediler?

Laura Toma

My recent visit to this place was a most positive experience. Rita is the girl who helped us. she always seems to take an extremely personal interest in us and our concerns and deals with each one in ..

Lele A.

Great place! Very friendly atmosphere and convenient location. Clean and comfortable office. If you go definitely ask about Rita she is the best, she speaks English, Arabic, Sureth, and Turkish. Very ..

Renee Kallabat

Me and my husband came from the U. S. A. To Doku clinic, We couldn’t be more happier with the outcome ! We had an amazing and exceptional service Dr. Elvin Eliyev and Dr. Maiwand And his Staff Sibel a..

Anthony Hamo

Thank you very much for the nose surgery after all it looked amazing and very natural look and also I would like to thank Ilbe and Dr.Alvin and Assistance Lara and Rita for the warm welcome and they r..

Burcu Algül

Skar izlerim için Uzm. Dr. Emre Kaynak'a muayene oldum ve Scarlet X işlemi yaptırdım, kendisinin ilgisi ve güler yüzlülüğü beni tedavi olmaya ikna etti diyebilirim. Çok memnun kaldım, şiddetle tavsiye..

Adem Tanas

Altın iğne uygulamasında ilk seansta istediğim sonucu aldım. Tekrar gelmeye devam edeceğim çook teşekkürler :)..

Aytül Durmuş

Doku Medical'e internetten araştırma yaparken denk geldim. Botoks küçük bir işlem gibi gözükse de aslında yaptırmadan önce iyi araştırmak gerekiyor bence. Çünkü yapan kişinin işlem tecrübesi çok öneml..