TR

İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları Politikamız ‘’Doğru İşe Doğru İnsan’’ prensibi ile, çalışanların kaliteli sonuçlar elde edip etkin ve mutlu çalışabilmeleri için en uygun iş ortamını sağlamaktır. Kurumumuz sağlık hizmetlerini sunarken yenilikçi yaklaşımla güncel teknolojiler bir araya getirilmektedir. En değerli varlığımızın insan olduğu noktasından hareket etmekteyiz ve çalışan memnuniyeti kurumumuzun en önemli değerlerindendir.

Hedefimiz kendisini, takımını ve şirketini geliştirecek, teknolojideki gelişmeleri takip eden, eğitimli ve profesyonel insan kaynağını istihdam etmektir.

İnsan kaynakları ilkemiz; modern ve yenilikçi insan kaynakları politikalarıyla takım çalışmasına uyumlu, gelişime ve yeniliğe açık, motivasyonu yüksek, başarı odaklı ve kurum aidiyeti olan çalışanlarla profesyonel insan kaynağını oluşturmaktadır.

İş başvurularınız için yenibiris.com portalı üzerinden başvuru yapabileceğiniz gibi, info@dokumedical.com e-posta adresine özgeçmiş göndererek bizlere ulaşabilirsiniz.

Açık pozisyonlara başvuru yapan adaylar içerisinden özgeçmişleri pozisyon kriterlerine uygun bulunan adaylar, insan kaynakları tarafından görüşmeye davet edilir, görüşme sonrası uygun olabileceği değerlendirilen adaylar bölüm yöneticileri ile ikinci görüşmeye davet edilir. Bölüm yöneticileri tarafından mesleki bilgi ve deneyimi açısından olumlu bulunan adaya insan kaynakları tarafından iş teklifi yapılmasıyla iş alım süreci tamamlanmaktadır.

Kişisel Verilerin Korunması ve İzlenmesi amaçlı KVKK Çalışan Adayı Aydınlatma Rıza Metni için tıklayınız.

Açık pozisyonlara ulaşmak için tıklayınız.

Bizimle İletişime Geçin

İletişime Geç