Gençlik İksiri

Seans Sayısı
3-4
Operasyon Süresi
20 Dakika
Sonuçların Kalıcılığı
1 Yıl
Hastanede Yatış
Yok
Hassasiyet Süresi
1 Gün
İşe Dönme Süresi
Hemen
Anestezi
Yok
Mevsim
Her Mevsim
ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İÇİN REZERVASYON YAPIN
Bizimle İletişime Geçin
KVKK ve Gizlilik Sözleşmesi Okudum, onaylıyorum.

Gençlik İksiri Nedir?

Gençlik İksiri yani Redermalizasyon, ince iğneler kullanılarak cilt altına %100 saf hyalüronik asit ve süksinik asit enjekte edilmesidir.

Cilt dokusunda bulunan hyalüronik asit cildimizin nemli kalmasını sağlarken, süksinik asit yardımıyla da deri bağ dokusunun temel maddesi olan kolajen ve elastin oluşumu yeniden yapılandırılır. Su tutucu özelliği ile cildi nemlendiren hyalüronik asit, kolajen üretimini tetikler, süksinik asit ise cilt metabolizmasını hızlandırır.

Cilde canlılık, nem ve elastikiyet kazandırarak, doku onarımı ile cildin yenilenmesini sağlar. Hem cildin yaşlanmasını önler, hem de dolgu, botoks, radyofrekans ve mezoterapi gibi diğer anti-aging uygulamaları ile birlikte tamamlayıcı bir tedavi olarak kullanılır. Sizler de gençlik iksiri hakkında bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Nasıl Uygulanır?

Enjeksiyon işlemine başlamadan önce cilde anestezik krem sürülür. İnce ve kısa iğnelerle, temiz bir cilde 1-3 cm aralıklarla uygulanır. Tek kullanımlıktır. Ve yan etkisi olmayan güvenli bir yöntemdir.

Hangi Bölgelere Uygulanabilir?

  • Yüze,
  • Boyna,
  • Alna,
  • İki kaşın arasına,
  • Dekolte bölgesine,
  • El bölgesine.

Hangi Amaçla Tercih Edillir?

  • Cildin kalitesinde artırma,
  • Kırışıklar ve sarkmalarda azalma,
  • Cilt lekelerinde azalma,
  • Cilt yenilenmesi.

Gençlik İksiri Fiyatları 2023

Gençlik iksiri fiyatları 2023 hakkında bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Gençlik iksiri, hem cilt gençliğini koruma hem de tedavi edici özelliği bulunduğu için 20 yaşın üzerinde herkese ve her cilt tipine uygulanabilir.

Yaklaşık olarak 15-20 dakika sürer.

Gençlik aşısı için önerilen tedavi süresi 1-2 hafta arayla 3 seanstır. Ayrıca aşının 6 ayda bir tekrarlanması da etkisinin uzun süre devam etmesini sağlar.

Uygulanan bölgede iğnelerden dolayı geçici olarak hafif şişkinlik, kızarıklık veya morluk görülebilir ancak bu ekiler kalıcı değildir. Buz uygulaması yaparak bu yan etkiler giderilebilir.

İşlemden sonra yaklaşık 2-3 gün kadar ağır sporlardan ve aşırı sıcak banyodan kaçınılmalıdır.

Ne Dediler?

Laura Toma

My recent visit to this place was a most positive experience. Rita is the girl who helped us. she always seems to take an extremely personal interest in us and our concerns and deals with each one in ..

Lele A.

Great place! Very friendly atmosphere and convenient location. Clean and comfortable office. If you go definitely ask about Rita she is the best, she speaks English, Arabic, Sureth, and Turkish. Very ..

Renee Kallabat

Me and my husband came from the U. S. A. To Doku clinic, We couldn’t be more happier with the outcome ! We had an amazing and exceptional service Dr. Elvin Eliyev and Dr. Maiwand And his Staff Sibel a..

Anthony Hamo

Thank you very much for the nose surgery after all it looked amazing and very natural look and also I would like to thank Ilbe and Dr.Alvin and Assistance Lara and Rita for the warm welcome and they r..

Burcu Algül

Skar izlerim için Uzm. Dr. Emre Kaynak'a muayene oldum ve Scarlet X işlemi yaptırdım, kendisinin ilgisi ve güler yüzlülüğü beni tedavi olmaya ikna etti diyebilirim. Çok memnun kaldım, şiddetle tavsiye..

Adem Tanas

Altın iğne uygulamasında ilk seansta istediğim sonucu aldım. Tekrar gelmeye devam edeceğim çook teşekkürler :)..

Aytül Durmuş

Doku Medical'e internetten araştırma yaparken denk geldim. Botoks küçük bir işlem gibi gözükse de aslında yaptırmadan önce iyi araştırmak gerekiyor bence. Çünkü yapan kişinin işlem tecrübesi çok öneml..