Regenlite Lazer

Seans Sayısı
4-10
Operasyon Süresi
Tedaviye Göre Değişir
Sonuçların Kalıcılığı
Kalıcı
Hastanede Yatış
Yok
Hassasiyet Süresi
2-3 Hafta
İşe Dönme Süresi
1 Gün
Anestezi
Sedasyon veya Lokal Anestezi
Mevsim
Yaz Döneminde Yapılması Tercih Edilmiyor
ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İÇİN REZERVASYON YAPIN
Bizimle İletişime Geçin
KVKK ve Gizlilik Sözleşmesi Okudum, onaylıyorum.

Regenlite Lazer Nedir?

Regenlite Lazer; Pulsed Dye lazer sistemine sahip Regenlite Lazer, damarsal lekeleri ve damarsal sebepten oluşan deri sorunlarını tedavi eder. Cihazın ürettiği yoğun sarı ışık, sadece derideki kan damarlarını hedef aldığı için diğer çevre dokulara zarar vermeden tedavi uygulama imkânı sunar.

Ayrıca daha birçok deri sorununun tedavisinde de kullanılabilir. Sizler de regenlite lazer hakkında bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Nasıl Uygulanır?

Kişinin yaşına, cilt yapısına ve probleme uygun olarak tedavi programı hazırlanır. İşlem esnasında ağrıyı azaltmak için genellikle soft sedasyon veya lokal anestezik krem, soğuk üflemeli cihazlar ile buz pedleri kullanılabilir.

Hangi amaçla tercih edilir?

  • Şarap lekesini (Port Wine Stain) giderme,
  • Doğumsal damar anomalisini (Hemanjioma) azaltma,
  • Yaşlılığa bağlı damar benlerini giderme,
  • Rosacea tedavisi,
  • Tedavilere dirençli siğilleri giderme,
  • Doğumsal damarsal lekeleri giderme,
  • Yüzde ince damar çatlamalarını (telenjiektazi) yok etme,
  • Keloid veya hipertrofik skarları giderme.

Kimlere Uygulanabilir?

Tüm cilt tiplerine güvenle uygulanabilir.

Kimlere Uygulanamaz?

  • Hamile olanlara veya emzirenlere,
  • Ciltte aktif enfeksiyon ve iltihabı olanlara.

Kalıcılığı Ne Kadardır?

Uygulama atış yapılan bölgelerde, damarlarda ve lekelerde kalıcı sonuç sağlar. Fakat varis veya lekelenme gibi tekrarlayabilen sorunlar söz konusu olduğunda vücudun farklı bir yerinde oluşmasına engel oluşturmaz. Bu sebeple yeni oluşan her bir sorun için tedavi programı tekrarlanabilir.

Regenlite Lazer Fiyatları 2023

Regenlite lazer fiyatları 2023 hakkında bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Regenlite Lazer uygulamasından sonra geçici kızarıklık, 3-10 günde düzelen morartı veya kabuklanma gibi deri değişiklikleri görülebilir. Fakat bu yan etkilerin hiçbiri kalıcı değildir ve cilt kısa süre içerisinde düzelir.

Sıcak suyla banyo yapma, işlem bölgesini ovalama veya kese gibi işlemlerden uzak durulmalıdır. Güneş koruyucu kullanılmalı ve iyileşme sürecinde güneşten kaçınılmalıdır.

Ne Dediler?

Laura Toma

My recent visit to this place was a most positive experience. Rita is the girl who helped us. she always seems to take an extremely personal interest in us and our concerns and deals with each one in ..

Lele A.

Great place! Very friendly atmosphere and convenient location. Clean and comfortable office. If you go definitely ask about Rita she is the best, she speaks English, Arabic, Sureth, and Turkish. Very ..

Renee Kallabat

Me and my husband came from the U. S. A. To Doku clinic, We couldn’t be more happier with the outcome ! We had an amazing and exceptional service Dr. Elvin Eliyev and Dr. Maiwand And his Staff Sibel a..

Anthony Hamo

Thank you very much for the nose surgery after all it looked amazing and very natural look and also I would like to thank Ilbe and Dr.Alvin and Assistance Lara and Rita for the warm welcome and they r..

Burcu Algül

Skar izlerim için Uzm. Dr. Emre Kaynak'a muayene oldum ve Scarlet X işlemi yaptırdım, kendisinin ilgisi ve güler yüzlülüğü beni tedavi olmaya ikna etti diyebilirim. Çok memnun kaldım, şiddetle tavsiye..

Adem Tanas

Altın iğne uygulamasında ilk seansta istediğim sonucu aldım. Tekrar gelmeye devam edeceğim çook teşekkürler :)..

Aytül Durmuş

Doku Medical'e internetten araştırma yaparken denk geldim. Botoks küçük bir işlem gibi gözükse de aslında yaptırmadan önce iyi araştırmak gerekiyor bence. Çünkü yapan kişinin işlem tecrübesi çok öneml..