Red Touch

Seans Sayısı
1-3
Operasyon Süresi
15 – 45 Dakika
Sonuçların Kalıcılığı
Tedaviye Göre Değişir
Hastanede Yatış
Yok
Hassasiyet Süresi
Yok
İşe Dönme Süresi
Hemen
Anestezi
Yok
Mevsim
Her Mevsim
ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İÇİN REZERVASYON YAPIN
Bizimle İletişime Geçin
KVKK ve Gizlilik Sözleşmesi Okudum, onaylıyorum.

Red Touch (Kolajen Tedavisi) Nedir?

Red Touch, kısaca kolajen seçici bir lazer olarak tanımlanan bu uygulama, 675 nm dalga boyunu kullanan ve yalnızca kolajen liflerini uyarmak üzerine tasarlanan bir sistemdir. 675 nm dalga boyunun, Zürih Üniversitesi’ndeki İsviçreli bilim insanları tarafından yapılan çalışmalarda kolajen üretim hızını artırdığı belirlenmiştir.

Red Touch, direkt olarak kolajen üretimini tetikleyebilecek bir termal hasar yaratır, cildin yapıtaşı olan kolajenin uyarılmasını ve üretiminin artmasını sağlar. Böylelikle cildin canlanmasını ve sıkılaşmasını hedefler. Genelde hafif veya orta düzey cilt sarkması bulunan kişilerde kullanılır. Yaşlanma etkilerini azaltarak ciltte gerginlik sağlar.

Melanosit hücrelerini tetiklemez. Bu sayede lekelenme yaratmaz veya var olan lekelerin artmasını sağlamaz. Sivilce problemi veya melazması olan kişilerde, lazer tedavi uygulamalarından genellikle uzak durulsa da, red touch sivilcesi veya melazması olan, sivilce tedavisi gören kişiler için de güvenle kullanılabilir.

İğneli işlemleri tercih etmeyen veya cildinin işlemden sonra soyulmasını, pullanmasını istemeyenler için alternatif bir tedavidir. Çünkü sonrasında herhangi bir hassasiyet süreci bulunmadığı gibi, iyileşme süresi de oldukça kısadır. Örneğin bir kaç saatlik kızarıklık sonrasında ciltteki hafif kızarıklıklar gitmiş olacaktır.

Aynı zamanda mezoterapi, iple yüz askılama veya dolgu uygulamaları ile kombinlendiğinde sonucun daha uzun süre kalıcı olmasını sağlar. Kırışıklıkların görünümünü hafifleten, cildi sıkılaştıran ve daha pürüzsüz bir cilde sahip olmayı kolaylaştıran Red Touch’ın etkisi ilk seanstan sonra görülebilir.

Hangi Amaçla Tercih Edilir?

  • Cilt kırışıklıklarını giderme,
  • Cildin elastikiyetini artırma,
  • Boyun kırışıklıklarını ve cilt sarkmalarını giderme,
  • Dudak çevresindeki kırışıklıları giderme,
  • Sivilce tedavisi,
  • Sivilce tedavilerinden sonra kalan izleri yok etme.

Red Touch Nasıl Uygulanır?

Uygulamadan önce kişinin yüzü temizlenir ve jel sürülür. Cihazın başlığında kendi soğutucusunun bulunması, işlemin daha konforlu geçmesini sağlar.

Kaç Seans Yapılır?

Red Touch uygulamasının seans sayısı kişiye ve ihtiyaca uygun olarak değişiklik gösterir. Her işlemde olduğu gibi burada da seans sayısı tedaviye göre doktor tarafından belirlenir. Ve genellikle ayda 1 olmak üzere 3 seans önerilir.

Re d Touch Fiyatları 2023

Red touch fiyatları 2023 hakkında bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Yaş sınırı olmaksızın herkese rahatlıkla uygulanabilir.

Hayır, ağrılı bir işlem değildir.

Hiçbir yan etkisi yoktur.

Uygulanan tedaviye göre sonuçlar ilk seanstan itibaren görülebilir.

Ne Dediler?

Laura Toma

My recent visit to this place was a most positive experience. Rita is the girl who helped us. she always seems to take an extremely personal interest in us and our concerns and deals with each one in ..

Lele A.

Great place! Very friendly atmosphere and convenient location. Clean and comfortable office. If you go definitely ask about Rita she is the best, she speaks English, Arabic, Sureth, and Turkish. Very ..

Renee Kallabat

Me and my husband came from the U. S. A. To Doku clinic, We couldn’t be more happier with the outcome ! We had an amazing and exceptional service Dr. Elvin Eliyev and Dr. Maiwand And his Staff Sibel a..

Anthony Hamo

Thank you very much for the nose surgery after all it looked amazing and very natural look and also I would like to thank Ilbe and Dr.Alvin and Assistance Lara and Rita for the warm welcome and they r..

Burcu Algül

Skar izlerim için Uzm. Dr. Emre Kaynak'a muayene oldum ve Scarlet X işlemi yaptırdım, kendisinin ilgisi ve güler yüzlülüğü beni tedavi olmaya ikna etti diyebilirim. Çok memnun kaldım, şiddetle tavsiye..

Adem Tanas

Altın iğne uygulamasında ilk seansta istediğim sonucu aldım. Tekrar gelmeye devam edeceğim çook teşekkürler :)..

Aytül Durmuş

Doku Medical'e internetten araştırma yaparken denk geldim. Botoks küçük bir işlem gibi gözükse de aslında yaptırmadan önce iyi araştırmak gerekiyor bence. Çünkü yapan kişinin işlem tecrübesi çok öneml..