Wedding Effect uygulamalarında %20 indirim!
Wedding Effect uygulamalarında %20 indirim!

En özel günleriniz için ihtiyacınız olan her şey Wedding Effect’te saklı!
Kısa sürede etkili sonuçlar yaratan Wedding Effect işlemlerini
30 Mayısa kadar yaptırın, %20 indirimden faydalanın!

Medikal estetik alanında sahip olduğu deneyimi tecrübesi ile birleştiren Doku Medical tarafından yaratılan Wedding Effect 2 farklı uygulamayı bir araya getiriyor ve kısa süre içinde yüzünüzde gözle görülür bir değişim yaratıyor.

Yazın bile uygulanabiliyor

red touch

Red Touch 675 nm diyot lazer olan Red Touch, sağladığı kolajen uyarımı ile son zamanlarda sıkça karşımıza çıkıyor. Kolajen liflerine direkt olarak etki etmesi sebebiyle tercih edilen lazer, tüm cilt tiplerine; lekeleri, melazması olan kişilerde bile güvenle uygulanabiliyor. Üstelik herhangi bir soyulma veya kızarıklık yapmıyor. Çünkü diğer lazerler veya iğneli işlemler ciltte termal bir hasar yaratarak kolajen uyarımını hedeflerken burada direkt olarak kolajen lifleri uyarılıyor. Dolayısıyla cilde herhangi bir hasar vermiyor. Aynı zamanda işlemden sonra görülebilecek bir yan etkisi de olmadığı için özel günlerden önce çok tercih ediliyor.

Red Touch hakkında daha fazla bilgi edinmek için tıklayın.Kişiye özel

mezoterapi

Mezoterapi, içeriğindeki vitamin, mineral, amino asitler ve hyalüronik asit gibi hücre metabolizmasında aktif rol oynayan içerikler ile daha canlı bir görünüm yaratıyor ve ciltte elastikiyet artışı sağlıyor. Kişinin ihtiyaçları doğrultusunda oluşturulan özel karışım deri ve bazen deri altı yağ dokusu içine enjekte ediliyor. Kişiye özel olarak hazırlanması, cilde tam olarak ihtiyacı olan içeriğin verilmesini sağlıyor.

Mezoterapi hakkında daha fazla bilgi edinmek için tıklayın.

Her bir uygulama tek başına etkili sonuçlar yaratıyor olsa da, Doku Medical’ın uzman doktorları, kombinlenen tedavilerin daha etkili sonuçlar yarattığını ve kalıcılık süresini uzattığını söylüyor. İster düğün, gala, davet gibi özel bir gece olsun isterse yaz tatili; kısa zamanda etkili sonuçların alındığı Weeding Effect uygulamalarının detaylarını hemen keşfedin.

Bizimle İletişime Geçin

İletişime Geç